utorok 11. septembra 2012

Prvý deň školenia

Keďže to tu už poznám, nemusela som ráno stresovať s cestou do firmy a hľadaním miestnosti a tak ďalej. :) Mohla som sa venovať rannému behu. Pôvodne som mala budík na 6:30, ale s tým že ho určite aspoň raz posuniem. Nakoniec ma o siedmej zobudil poplach v hoteli, našťastie planý. Tak som na seba navliekla bežecké oblečenie a vydala sa do parku, ktorý mám hneď vedľa hotelu. Ráno je už celkom chladno, tak som si musela vziať aj dlhé tričko. Trasa, čo som si naplánovala, má asi 2,5km a musela som improvizovať. Zabehla som si teda k skoro rovine v parku aj menší trail. :) Škoda, že Nike+ už nemeria prevýšenie. Teším sa na zajtra ráno! Dám si asi dve kolieska aspoň.

No a čo školenie? Paráda! Super ľudia z celého sveta. Rusko, Estónsko, Španielsko, Malta, Grécko a dokonca Lýbia!!! Hneď som sa pýtala ako na tom momentálne sú a je to tam celkom stabilné, čo potešilo. :) Ani s tou mojou angličtinou to nie je tak hrozné! Klop, klop, klop.
Dokonca s R. z Estónska sa pracovne poznáme, ale osobne sme sa ešte nevideli.

Pridávam jednu fotku. Raňajky vo firemnej kantíne, na tie som sa celú dobu tešila. Croissant a Cafe au lait. :D


Bežkyňa

11 komentárov:

 1. Ten croissant!! ♥ Ale brala bych to, procvičíš si dobře cizí jazyky :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Croissant můžu kdykoli a kafe taky, závidím nadšení z běhání :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. No a keby si pila to kafe!!! Mnam!
   S behaním dúfam, že ma zase niečo nezačne bolieť.

   Odstrániť
 3. Používáš Nike+? Jaké to je? Právě se rozhoduju, zda si koupit adidas miCoach nebo právě Nike+

  OdpovedaťOdstrániť
 4. iPhone právě nemám :/ To je tak naprd, že všechny tyhle aplikace jsou dělané na tyhle předražené telefony :( A nebo si normální telefon musí platit internet, aby mohl fungovat. Já si chci koupit právě čip na botu, takže nic :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak čip na botu je ok, ale potrebuješ k tomu este aj hodinky a tak, nie?

   Odstrániť
  2. K tomu čipu potřebuješ nějakou iVěcičku, jinak to nefunguje (co jsem četla recenze) a navíc jak se čip vybije, musíš koupit novej. Ach jo :D No něco vymyslim, už mě nebaví běhat a nevědět, kolik jsem uběhla a jak se zlepšuju :)

   Odstrániť

Každý váš komentár ma poteší. :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...