streda 1. októbra 2014

Výsledky súťaže a nová výzva na október!

Septembrová súťaž bola nakoniec do posledného dňa veľmi napínavá a ráno som sa tešila ako si otvorím endomondo a zistím, kto je nakoniec víťaz. :)

Najskôr ale pár čísiel. Za september sme spolu nabehali dohromady 2050km, do súťaže sa zapojilo 32 bežcov. Na cestách sme strávili skoro 9 dní a spálili sme 155 404 kcal! WOW! :) Nádherné!

Blahoželám nám všetkým za to, že sme vybehli a nesedeli doma na zadku. A kto teda vyhral?

Po tvrdom boji medzi Ivou a Igorom sa nakoniec podarilo uspieť Ive s krásnymi 278 kilometrami, Igor skončil tesne v závese s 270 kilometrami. Ivi, moc gratulujem a mám radosť, že vás challenge tak pekne vyhecoval. :)


Cenou bude sľúbený náramok priateľstva podľa výberu a neplánovane mi nejaké drobnosti do súťaže podaroval aj obchod s bežeckým sortimentom www.behshop.cz. Verím, že potešia! :) Ak obchod nepoznáte, pozrite na web, možno zistíte, že zrovna nutne niečo potrebujete! :D Prípadne sa zastavte u nich v kamennom obchodíku.Ani ja som nelenila a rovno som pripravila challenge na október! Tak šup, šup, pridajte sa, nech si opäť pomeráme sily. :)
Súťaž s Bežkyňou - Október/Říjen 2014

PS: Ak vám chýba niečo do vašej jesennej/zimnej bežeckej výbavy, Tchibo dnes spustil bežecký týždeň (zatiaľ pre členov klubu, budúci týždeň pre všetkých)! Ja som neodolala a pretože sa mi tu na stole ešte váľala 22% zľava, čo som dostala ako darček, objednala som si vestičku a legíny.
Majú aj ďalšie krásne veci, ale ostatné nepotrebujem a musím odolať. :)


5 komentárov:

 1. Neeee, to mi nedelej s tim Tchibem :D plnej kosik a co ted? Vyzva super, ja nepouzivam Endo a stejne bych s tou svou stovkou byla asi posledni :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Anet, stačí, že sa do endomonda prihlasis a nastavis, aby prepojenie s nike+. Bude ti to tam nahravat automaticky a nemusis sa o nic starat. :) Ani to mat v mobile.

   Odstrániť
  2. Jsem tam, ale propojeni jsem nikde nenasla. Ani tu vyzvu. Vubec s tim neumim :(

   Odstrániť
  3. Propojeni je v settings (klikni na svoje meno) a potom connect. Odkaz na vyzvu je tu v clanku, :)

   Odstrániť
 2. My s manželom sa tiež zúčastňujeme maratónov a preto sme si do nášho auta zaobstarali tu autoalarm a musím povedať, že som nadšená z jeho funkčnosti. Autoalarm nás informuje o každom podozrivom pohybe okolo auta a zaisťuje, že je naše vozidlo stále v bezpečí. Vďaka nemu sa nemusíme stresovať z možnej krádeže alebo poškodenia auta.

  OdpovedaťOdstrániť

Každý váš komentár ma poteší. :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...