streda 3. septembra 2014

Súťaž s Bežkyňou!

Pripravila som si pre vás malú súťaž na mesiac september! :) O čo ide? Stačí kliknúť na odkaz - Súťaž s Bežkyňou - a pridať sa na endomonde do challenge. Najväčšiou výhrou samozrejme je, že sa budeme všetci hýbať, ale výhercom challenge bude bežec/bežkyňa, čo za september nabehá najviac kilometrov. :) Challenge je spustený už od 1.9., takže ak ste od pondelka behali, bude sa vám to počítať. Zvolila som, aby sa nám počítali iba behy zaznamenané, nie manuálne zadané, aby bola súťaž fér.

Výherný balíček budú nejaké drobné športové doplnky, niečo čo mám vyskúšané na sebe. :) A ľubovoľný náramok priateľstva z mojej ponuky na flere.

Tak hor sa do toho a prajem veľa pohodových kilometrov. :)

4 komentáre:

 1. ahoj bežkyňa, ráda by jsem se zúčastnila, ale bohužel mám takový problém s endomondem - měla jsem prémiovou verzi díky přítelovu tmobile, ale nějak se mu měnil tarif a najednou endomondo smazalo všechnu moji historii od března ;-( stále se tam mohu přihlásit, ale zmizelo všechno a nové běhy se nepřenášejí! Nevím co stím, žádnou podporu jsem tam nenašla,nemáš zkušenost?

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Aaa stal se zázrak, šla jsem se tam podívat a po víc jak měsíci je najednou vše zpět :O Huráá jde se soutěžit :D

   Odstrániť
  2. Ahoj Merketh!
   skus napisat sem - https://support.endomondo.com/hc/en-us/requests/new
   Myjka

   Odstrániť

Každý váš komentár ma poteší. :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...