utorok 15. júla 2014

Tak už to zase ide :)

Nakoniec mi ta moja choroba vydržala skoro tri týždne. Ale už som zase zdravá a fit a ready niečo robiť. :) Víkend sme s mužom strávili v Boskovicích na festivale Boskovice - festival pro židovskou čtvrť. Bola som tam prvý krát a moc sa mi tam páčilo! Najviac ma zaujali kapely Vasilův rubáš a www neurobeat.

Mrknite na WWW Neurobeat na youtube. Najviac sa mi páčila ich Atomová včela. :)


No a okrem hudby ste si mohli zájsť aj na divadlo. My sme boli na Míšových kamarátoch na Lachtaním divadle Honzy Kovaříka - http://www.zubr.info/divadlo. Nedarí sa mi nikde nájsť video. Kluci hrali Labutie jazero a bolo to úplne luxusné. Ak niekedy budete vidieť, že majú predstavenie, neváhajte! :D Zasmejete sa. :) Plus ste si mohli zájsť na tvorivý workshop, vyrobila som si nádherné náušničky z pecek a pomocou decoupage. :)

Zdroj: www.boskovice-festival.cz
Zdroj: www.idnes.cz
V nedeľu som si ešte ráno zašla na komentovanú prehliadku židovskej štvrti. Boskovice sú nádherné mestečko, mať v židovskej štvrti domček tak som happy puppi. :) No a k obedu sme už valili smer Praha. Večer nás totiž čakalo fotenie s kamarátkami. Trošku sme sa báli počasia, ale nakoniec slniečko vyliezlo a my máme nádherné fotky. :) Fotil nás náš kamarát Tomáš Novotný - www.novtom.cz

Pár fotiek na ukážku - po kliknutí sa zväčšia. :)No a v pondelok konečne Žofia vytiahla päty z domu. :) Opäť jazdím na kolobrnde do práce. A včera som si šla aj zabehať. 7km po náplavke - https://www.endomondo.com/workouts/372952223/4788029
Šlo to trošku ztuha, ale to sa rýchlo spraví. :) Dnes máme večer beach. Pekne musím zase makať, Tatry už sú za rohom! :)

No a ráno som si skúšala kraťasy z minulého roka a už to vyzerá omnoho lepšie. Ešte tak týždeň, dva a budem v nich môcť konečne medzi ľudí. :)

Tak zatiaľ pa. :)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Každý váš komentár ma poteší. :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...