utorok 22. apríla 2014

Víkend za nami :)

V piatok večer sme nakoniec neplánovane (plánovane sme mali až v sobotu ráno) vyrazili na predĺžený víkend na chatičku do Josefova dolu. Piatok bol bez športu, ale mali sme naplánovanú turistiku na celý víkend, a ut.-št. som behala, takže oddych zaslúžený.


V sobotu bolo nádherne a vyrazili sme na vodopády Jedlová a odtiaľ kam sa nám bude chcieť a chcelo sa nám až na vrchol Jizery. :) Je to tam nádherné! Všade mini jazierka a mokrade alebo ako sa to nazýva. Na vrchole sme sa dokonca predierali aj snehom. Záznam nájdete na mojom endomonde - Túra na Jizeru. Ulovili sme aj dve kešky. Moc tam nefičal net a neuložila som si keše v okolí, tak viac sme neskúšali.


No nie je nádherná? :)
Večer sme potom príjemne unavení strávili doma. V nedeľu sme si naplánovali výlet do Liberce do zoo. Ale ešte ráno po zobudení ma na mobile čakala krásna správa! Najlepší kamarát sa stal ocinom a ja takou akože tetou!!! :))) Na svet prišla malá Emuška. S maminkou sú obe v poriadku a teším sa až pôjdem na návštevu. Možno už zajtra budú môcť z nemocnice domov. :) S dovolením aj jednu fotečku malej. :)

Takže nálada perfektná, zvieratká traste sa. :) V Liberci som zaspomínala na minuloročnú RunTour, ktorá sa bežala okolo zoo a najviac som sa samozrejme tešila do výbehu s kozičkami. :D No... To by som inak nebola ja. :) Kúpili sme si v automate granulky a pekne ich s Míšou kŕmili. Skoro jediní dospelí v ohrade, ale no a čo. :D

Večer sme mali v pláne návštevu kamarátov , čo majú chatičku tiež neďaleko. Opäť teda skôr oddychový deň.V pondelok podľa počasia malo trošku spŕchnuť, ale až navečer, tak sme chceli zase vyraziť do kopcov. Ráno som samozrejme dostala pomlázkou na zadok, aby som neuschla. :) Prekvápko, pretože som ani netušila, že si Míša z Prahy nejakú pomlázku viezol. Bol desne tajný a vyšlo mu to. :)))) Z domu sme sa vytrepali až okolo dvanástej a bohužiaľ už po pár minútach nás pri Josefodolskej priehrade chytil dážď. Odlovili sme tam narýchlo jednu keš, čo nás potrápila už v zime, kedy sa schovávala pod snehom a utekali sme späť do dediny. Nebolo na čo čakať a tak sme poupratovali, zbalili veci a vyrazili do Prahy. Krátko sme sa zastavili u Míšovych rodičov a večer nás čakalo zapíjanie Emy vol. 1. :) Bude ešte druhé kolo, nezišli sa všetci.

Zelená beh, lila volejbal a fialová turistika.

No a dnes do práce, vôbec sa mi po tom víkende nechcelo. Večer sme mali v pláne ubehnúť 6km. Po práci začalo strašne liať, prietrž mračien a na beh to moc nevyzeralo. Nakoniec sme sa rozhodli vyraziť až okolo ôsmej a som rada, že sme šli, mám dobrý pocit. :)

Dobrú noc!

3 komentáre:

  1. To vypadá jako parádní víkend :-). Kozičky jsou v Liberecký ZOO snad to nejlepší! :-D

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Jéé, ty aj keškuješ? :) Mohla by som vedieť tvoj "nick"? :) K novej funkcii tetka gratulujem, prajem veľa zdravia a víkend úprimne závidím... Jana

    OdpovedaťOdstrániť
  3. prosím odpovězte mi na shred potřebuji to vedet co nejdriveee dekujiii

    OdpovedaťOdstrániť

Každý váš komentár ma poteší. :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...